Apple’dan dev kampanya, sadece 2250 TL

Eğer Apple TV+ abonesiyseniz, 10 dolar ek indirimle bu bileti yalnızca 59 dolara alabilirsiniz. Apple, spor yayın paketine ilgi çekmek amacıyla MLS Sezon Bileti için zaman zaman promosyon teklifleri başlatıyor. Geçen yıl, sezon ortasında bir aylık ücretsiz deneme sürümü de sunulmuştu.

Kararsızsanız, bu hafta sonu lig maçlarını ücretsiz izleyebilirsiniz: Apple, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek 14 maçı ek ücret olmadan yayınlama imkanı sunuyor. Maçlardan biri, 2023’te Lionel Messi‘yi transfer eden Inter Miami takımını içeriyor. MLS sezon bileti ile, tüm MLS maçlarına, herhangi bir kısıtlama olmaksızın erişebilir ve maçların derinlemesine analizlerini ve ek içeriklerini izleyebilirsiniz. Lig maçlarını Apple TV uygulaması üzerinden iPhone, iPad ve Mac’lerde, ayrıca akıllı TV’ler, set üstü kutular, oyun konsolları ve Apple olmayan diğer akış cihazlarında izleyebilirsiniz. Maçları Apple TV’nin resmi web sitesinden ve eğer sahipseniz Apple Vision Pro karışık gerçeklik başlığı üzerinden de izleyebilirsiniz.

Apple’dan dev kampanya, sadece 2250 TL

Apple, kullanıcılarına daha uygun fiyatlarla spor içerikleri sunarak, çeşitli cihazlar arasında erişilebilirlik sağlamaya ve sporseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu strateji, özellikle pandemi sonrasında evden çıkma ve dış mekânlarda vakit geçirme eğiliminin arttığı bu dönemde, dijital içerik platformlarının kullanıcıları kendine çekme çabalarını yansıtıyor.

2024 MLS sezonunda, ligdeki rekabet oldukça çekişmeli devam ediyor. Doğu Konferansı’nda Inter Miami, Lionel Messi’nin liderliğinde 21 puanla zirvede yer alıyor. Messi’nin etkileyici performansı takımını ilk sıraya taşırken, takipçileri arasında Cincinnati ve New York Red Bulls yer alıyor. Batı Konferansı’nda ise Real Salt Lake ve LA Galaxy 18’er puanla başı çekiyor. İki konferansta da takımlar arasındaki puan farkları oldukça yakın, bu da ligin geri kalanında heyecanın devam edeceğini gösteriyor​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x