BBP’den geçtiğimiz dönem belediye başkanı seçilen ve ardından AK Partiye geçen bu dönemde de Milli Yol Partisinden aday olan Necmettin Taşçı’ya sosyal medya üzerinden tepki veren BBP Erzurum İl Başkanı Ahmet Eşref Yılmaz, “Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun iki emaneti vardır. Birincisi, Büyük Birlik Partisi, ikincisi Alperen Ocakları. 2019 yılında partimizden seçim kazanıp rücü edip AKP ye geçen, bu dönem adaylık için orada yer bulamayınca, kendisi gibi hak etmeyerek Muhsin Başkanın ismini dalda eden bir partide yer bulan ve yine şehit başkanımızı kendi ikbal ve çıkarı için kullanan kişiyi de, sebep olanları da kınıyorum. Yeter sömürdüğünüz! İnanılırlığınız yok! Muhsin başkanı; siyasi temsilcisi ve davasının neferi olarak değil, sadece bir seveni olarak yad edebilirsiniz, o da samimiyseniz! Samimiyetinizi de 2019 seçim sonrası gördük!” şeklinde paylaşımda bulundu.
Related Posts
Bursa’da İlk Pickleball Turnuvası Gerçekleştirildi
Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Uluslararası Pickleball Federasyonu Türkiye Temsilciliği (UPFTT) işbirliğiyle Hüdavendigar Kent Parkı’nda gerçekleştirilen Bursa’daki ilk Pickleball Turnuvası’na 60’ın üzerinde sporcu katıldı.
Başkan Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplantısı için Ankara’da
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ankara’da düzenlenen ve 3 gün sürecek AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılıyor.
Zonguldak’ta Çanakkale Zaferi’nin 109. yıldönümü anma programı düzenlenecek
Zonguldak Valiliği tarafından Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü dolayısıyla düzenlenen program çerçevesinde 18 Mart günü Şehitler Anıtı’na çelenk sunulacak. Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu ve beraberindeki protokol üyeleri törenin ardından Şehitler Derneği Zonguldak Şubesi’ni ziyaret edecek. Program, şehitlik ziyareti, okul programı, mevlid programı ve gösteri etkinliklerinden oluşacak.